✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon ETTB4 4 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
4 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
Niglon ETTB4
- With cheese head, 4 way brass screws - 1 x 25mm² + 3 x 16mm²
| Depth | 14mm |
| Dimensions | (L)54 mm x (W)19 mm x (D)14 mm |
| Guarantee | 1 Year |
| Length | 54mm |
| Material | Brass |
| Number of Ways | 4 |
| Packaging Types | Pack |
| Unspsc V18 | 39121613 |
| Weight | 2.082kg |
| Width | 19mm |
$0.94
Original: $2.68
-65%Niglon ETTB4 4 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)—
$2.68
$0.94Niglon ETTB4 4 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
4 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
Niglon ETTB4
- With cheese head, 4 way brass screws - 1 x 25mm² + 3 x 16mm²
| Depth | 14mm |
| Dimensions | (L)54 mm x (W)19 mm x (D)14 mm |
| Guarantee | 1 Year |
| Length | 54mm |
| Material | Brass |
| Number of Ways | 4 |
| Packaging Types | Pack |
| Unspsc V18 | 39121613 |
| Weight | 2.082kg |
| Width | 19mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
4 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
Niglon ETTB4
- With cheese head, 4 way brass screws - 1 x 25mm² + 3 x 16mm²
| Depth | 14mm |
| Dimensions | (L)54 mm x (W)19 mm x (D)14 mm |
| Guarantee | 1 Year |
| Length | 54mm |
| Material | Brass |
| Number of Ways | 4 |
| Packaging Types | Pack |
| Unspsc V18 | 39121613 |
| Weight | 2.082kg |
| Width | 19mm |













