✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon ETTB8 8 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
8 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
Niglon ETTB8
- With cheese head, 8 way brass screws - 2 x 25mm² + 6 x 16mm²
| Depth | 14mm |
| Dimensions | (L)88 mm x (W)19 mm x (D)14 mm |
| Guarantee | 1 Year |
| Length | 88mm |
| Material | Brass |
| Number of Ways | 8 |
| Packaging Types | Pack |
| Unspsc V18 | 39121613 |
| Weight | 1.436kg |
| Width | 19mm |
$1.80
Original: $5.14
-65%Niglon ETTB8 8 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)—
$5.14
$1.80Niglon ETTB8 8 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
8 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
Niglon ETTB8
- With cheese head, 8 way brass screws - 2 x 25mm² + 6 x 16mm²
| Depth | 14mm |
| Dimensions | (L)88 mm x (W)19 mm x (D)14 mm |
| Guarantee | 1 Year |
| Length | 88mm |
| Material | Brass |
| Number of Ways | 8 |
| Packaging Types | Pack |
| Unspsc V18 | 39121613 |
| Weight | 1.436kg |
| Width | 19mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
8 Way Double Pole Earth Bar (Sold in 1's)
Niglon ETTB8
- With cheese head, 8 way brass screws - 2 x 25mm² + 6 x 16mm²
| Depth | 14mm |
| Dimensions | (L)88 mm x (W)19 mm x (D)14 mm |
| Guarantee | 1 Year |
| Length | 88mm |
| Material | Brass |
| Number of Ways | 8 |
| Packaging Types | Pack |
| Unspsc V18 | 39121613 |
| Weight | 1.436kg |
| Width | 19mm |













