✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon FLP5 1‚½" (38mm) Female Bush Brass (Sold in 1's)
1½" (38mm) Female Bush Brass (Sold in 1's)
Niglon FLP5
- 1½"
- Brass
- Female bush
| Colour | Brass |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Brass |
| Packaging Types | Each |
| Size | 1½" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Female |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.812kg |
$0.47
Original: $1.33
-65%Niglon FLP5 1‚½" (38mm) Female Bush Brass (Sold in 1's)—
$1.33
$0.47Niglon FLP5 1‚½" (38mm) Female Bush Brass (Sold in 1's)
1½" (38mm) Female Bush Brass (Sold in 1's)
Niglon FLP5
- 1½"
- Brass
- Female bush
| Colour | Brass |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Brass |
| Packaging Types | Each |
| Size | 1½" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Female |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.812kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
1½" (38mm) Female Bush Brass (Sold in 1's)
Niglon FLP5
- 1½"
- Brass
- Female bush
| Colour | Brass |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Brass |
| Packaging Types | Each |
| Size | 1½" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Female |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.812kg |












