✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon LRS20G 20mm Milled Edge Lockring BZP
20mm Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS20G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS20BZP |
| Size | 20 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 0.704kg |
$0.05
Original: $0.13
-62%Niglon LRS20G 20mm Milled Edge Lockring BZP—
$0.13
$0.05Niglon LRS20G 20mm Milled Edge Lockring BZP
20mm Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS20G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS20BZP |
| Size | 20 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 0.704kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
20mm Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS20G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS20BZP |
| Size | 20 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 0.704kg |












