✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon LRS25G 25mm Milled Edge Lockring BZP
25mm Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS25G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS25BZP |
| Size | 25 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.172kg |
$0.09
Original: $0.25
-64%Niglon LRS25G 25mm Milled Edge Lockring BZP—
$0.25
$0.09Niglon LRS25G 25mm Milled Edge Lockring BZP
25mm Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS25G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS25BZP |
| Size | 25 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.172kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
25mm Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS25G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS25BZP |
| Size | 25 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.172kg |












