✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon LRS5G 1‚½" Milled Edge Lockring BZP
1½" Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS5G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS5BZP |
| Size | 1½" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.19kg |
$0.26
Original: $0.73
-64%Niglon LRS5G 1‚½" Milled Edge Lockring BZP—
$0.73
$0.26Niglon LRS5G 1‚½" Milled Edge Lockring BZP
1½" Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS5G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS5BZP |
| Size | 1½" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.19kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
1½" Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS5G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS5BZP |
| Size | 1½" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.19kg |












