✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon LRS6G 2 Inch Milled Edge Lockring BZP
2 Inch Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS6G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS6BZP |
| Size | 2" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.552kg |
$1.69
Niglon LRS6G 2 Inch Milled Edge Lockring BZP—
$1.69
Niglon LRS6G 2 Inch Milled Edge Lockring BZP
2 Inch Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS6G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS6BZP |
| Size | 2" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.552kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
2 Inch Milled Edge Lockring BZP (Sold in 1's)
Niglon LRS6G
- Also available self coloured
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Previously Known As | LRS6BZP |
| Size | 2" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Milled Edge |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.552kg |












