✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon SC20G 20mm Solid Coupler Galvanised
20mm Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)
Niglon SC20G
- Solid coupler
| Finish | Galvanised |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Size | 20 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Solid |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 2.51kg |
$0.11
Original: $0.32
-66%Niglon SC20G 20mm Solid Coupler Galvanised—
$0.32
$0.11Niglon SC20G 20mm Solid Coupler Galvanised
20mm Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)
Niglon SC20G
- Solid coupler
| Finish | Galvanised |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Size | 20 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Solid |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 2.51kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
20mm Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)
Niglon SC20G
- Solid coupler
| Finish | Galvanised |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Size | 20 mm |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Solid |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 2.51kg |












