✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Niglon SC6G 2" Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)
2" Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)
Niglon SC6G
- Solid coupler
| Finish | Galvanised |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Size | 2" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Solid |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.32kg |
$3.26
Niglon SC6G 2" Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)—
$3.26
Niglon SC6G 2" Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)
2" Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)
Niglon SC6G
- Solid coupler
| Finish | Galvanised |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Size | 2" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Solid |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.32kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
2" Solid Coupler Galvanised (Sold in 1's)
Niglon SC6G
- Solid coupler
| Finish | Galvanised |
| Guarantee | 1 Year |
| Material | Steel |
| Packaging Types | Pack |
| Size | 2" |
| Standards | BS 4568, BS 31 |
| Type | Solid |
| Unspsc V18 | 39131708 |
| Weight | 1.32kg |












