✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Wiska MFD 20/03/040 Multiple sealing insert IP68 Black
Wiska 10064341 MFD 20/03/040 Multiple sealing insert IP68 Black
- Diameter min: 2.5mm
- Diameter max: 4mm
- IP Rating: IP68
- Material: Thermoplastic elastomer
- Operating Temperature: -40°C to 100°C
| Cable Diameter | Min 2.5mm, Max 4mm |
| Colour | Black |
| Guarantee | 1 Year |
| IP Rating | IP66 |
| Material | Thermoplastic elastomer |
| Packaging Types | Each |
| Product Range | Sprint 20 |
| Type | Accessory |
$1.12
Wiska MFD 20/03/040 Multiple sealing insert IP68 Black—
$1.12
Wiska MFD 20/03/040 Multiple sealing insert IP68 Black
Wiska 10064341 MFD 20/03/040 Multiple sealing insert IP68 Black
- Diameter min: 2.5mm
- Diameter max: 4mm
- IP Rating: IP68
- Material: Thermoplastic elastomer
- Operating Temperature: -40°C to 100°C
| Cable Diameter | Min 2.5mm, Max 4mm |
| Colour | Black |
| Guarantee | 1 Year |
| IP Rating | IP66 |
| Material | Thermoplastic elastomer |
| Packaging Types | Each |
| Product Range | Sprint 20 |
| Type | Accessory |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Wiska 10064341 MFD 20/03/040 Multiple sealing insert IP68 Black
- Diameter min: 2.5mm
- Diameter max: 4mm
- IP Rating: IP68
- Material: Thermoplastic elastomer
- Operating Temperature: -40°C to 100°C
| Cable Diameter | Min 2.5mm, Max 4mm |
| Colour | Black |
| Guarantee | 1 Year |
| IP Rating | IP66 |
| Material | Thermoplastic elastomer |
| Packaging Types | Each |
| Product Range | Sprint 20 |
| Type | Accessory |









